Uşak Osgb Hizmetleri

Ülkemizde belirlenen kanunlar doğrultusunda her kurumda bir Osgb olması artık zorunlu hale getirilmiştir. Peki, Osgb nedir ve hangi kapsamları içermektedir? Açılımı Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olan bu oluşum ülkemizde aktif olarak hizmet veren her kurumda, kurum içi sağlık ve güvenlik hizmetlerinden sorumlu olmaktadır. Kurumun verdiği hizmet grubundan bağımsız olarak her işletmede bu birimin bulunması bir zorunluluktur.

Firmamız Umut Polikliniği, Uşak Osgb hizmetlerinde son derece kapsamlı ve aynı zamanda nitelikli hizmetlerle varlığını sürdürmeye devam etmektedir. İşyeri sağlığı ve güvenliği hizmetleri mutlaka denetlenmeli, kontrol altında tutulmalı ve yasalara uygun şekilde sunulmalıdır. Ülkemizdeki pek çok kamu kuruluşu ya da özel kuruluş bu alanda gerekli bilgilerden maalesef ki mahrumdur. Umut Polikliniği ekibi olarak bizim hedefimiz ise bu alanda ihtiyaç duyulan açığı kapatarak, iş hayatında yer alan personelin güvenliğini maksimum düzeyde sağlamaktır.

Kapsamlı Hizmet Ağı ve Nitelikli Kadro

Umut Polikliniği ekibi olarak sektörde sunduğumuz kapsamlı hizmetler ve geniş uzman kadromuzla Uşak genelinde en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Bu başarımızın arkasında, bulunduğumuz sektörün sabit dinamikleri ve prensipli çalışma anlayışı yer almaktadır. Bizden yardım almak isteyen tüm müşterilerimiz için yalnızca onlara özel olan hizmetler sunarak eşsiz nitelikte çalışmalara imza atıyoruz.

Uşak Osgb hizmetleri kapsamında firmamız;

  • Uzman hekim
  • İşyeri güvenliği uzmanı
  • Diğer sağlık personeli
  • İlk yardım eğitimleri
  • Periyodik test ve kontroller
  • İşyeri ortam ölçümleri

gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Her bir kolu uyum içinde çalışması gereken Osgb ekibi için sizler de firmamızdan güvenle yardım alabilirsiniz. Hedefi sıfır iş kazası ve bu kazalara bağlı ölümler olan firmamız, hedefini gerçekleştirmek için nitelikli çalışanlarından ve güçlü yönetim kadrosundan ödün vermeden çalışmaktadır.

Uzman Hekim ve İşyeri Güvenliği Uzmanı Portfolyosu

Uşak genelinde her özel ve kamu kuruluşu için sunmakta olduğumuz Uşak Osgb hizmetlerinde nitelikli kadromuz ile müşterilerimize güven vermeyi sürdürüyoruz. Sizler de işletmenizin kötü etkilenmesini istemediğiniz bir anlayış ile ilerliyorsanız, firmamızla iletişime geçerek sunmakta olduğumuz tüm çözüm önerilerinden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Umut Polikliniği ekibi olarak öncelikli hedefimiz uzman hekim ve uzmanları geniş bir portfolyoda sunarak çalışmalarınız için kusursuz nitelikte hizmet vermektedir. Bu doğrultuda ekibimiz alanında yüksek derecede eğitim görmüş olan uzman ekibiyle personel sağlığı için gereken tüm uygulamaları profesyonel düzeyde sunmaktadır.

Sizlere hem kaliteli hem de nitelikli hizmet süreçleri sunmak firmamız için oldukça değerli ve mühimdir. Sizler de almak istediğiniz ilk yardım eğitimlerinden, işyeri hekimi desteğine kadar pek çok Osgb kapsamındaki hizmete firmamız üzerinden güvenle ulaşabilirsiniz. Asıl amacı insan sağlığını doğru şekilde korumak ve oluşabilecek kazaları sıfıra indirmek olan kurumumuz çalışmalarına farklı perspektiflerden devam etmektedir.