Burdur Osgb Hizmetleri

Günümüzde belirlenen kanunlar doğrultusunda her işyeri özel ya da kamu firması olmasına bakılmaksızın 6331 sayılı kanunu uygulamakla yükümlüdür. Bu kanun doğrultusunda her kurum, bünyesinde kaç kişinin çalıştığına bakılmaksızın işyerinde belli sağlık çalışanlarına yer vermek zorundadır. Firmamız Umut Polikliniği ekibi olarak sizlere Burdur Osgb alanında gerekli danışmanlık ve personel hizmetlerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Firmamız bulunduğu sektörde sergilediği kusursuz çalışmalarında her zaman müşteri memnuniyetini odak noktasına alan çalışmalar yapmaktadır. Bize danışarak hizmet almak isteyen her bir müşterimiz için ihtiyaçları doğrultusunda benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerini maksimum düzeyde analiz ederek gereken iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini vermeye devam ediyoruz.

İşyerleri İçin İhtiyaç Duyulan Tüm Destekler Bu Adreste

Bir kurumda Osgb yani Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi kurulması için gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Kanunlar tarafından belirlenen bu şartlar arasında kurumda en az bir;

        İş güvenliği uzmanı

        İşyeri hekimi

        Diğer sağlık personeli bulunması gereklidir.

Firmamız uzman kadrosu ve çözüm odaklı yaklaşımları ile Burdur genelinde yer alan işyerleri için iş sağlığı ve güvenliği birimleri kurulmasına öncülük yapmaktadır. Geçmişten günümüze pek çok kurum, işyeri güvenliği ve sağlığı hizmetleri almanın değerini farklı şekilde deneyimlemiştir. Verilen hizmet ve sürdürülen faaliyetlerden bağımsız olarak, işyerinde eğitimli bir hekim, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli bulundurmanın değeri oldukça yüksektir.

 

Umut Polikliniği ekibi olarak sizlerin ihtiyaçlarına yönelik sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteli süreçler oluşturmak adına daha sıkı çalışmaya devam ediyoruz. Burdur Osgb hizmetleri kapsamında işyeri hekimi hizmetlerinin yanı sıra işyeri güvenliği uzmanları da firmamızda yer almaktadır. Gerekli tüm eğitimlere sahip olan ve işyeriniz için tamamlayıcı bir görevi olan uzmanlar standartlarınızı yükseltmede kilit öneme sahiptir.

İş Güvenliğini Merkeze Alan Anlayış

Firmamız Umut Polikliniği, sektörde sahip olduğu başarılı çalışma portföyünü, yıllardır edindiği değerli tecrübelere borçludur. Aktif olarak faaliyet vermekte olduğumuz alanda insan sağlığını doğru şekilde korumak ve iş güvenliği standartlarını yükseltmek oldukça hayati değere sahiptir. Biz bu doğrultuda Burdur Osgb hizmetlerinde eğitimli, deneyimli ve nitelikli ekibimiz ile sizlere tam destek sağlamaya devam ediyoruz.

Acil durumlar için ihtiyaç duyulan ilk yardım eğitimlerinden, akredite ortam ölçümlerine kadar işinizi bir üst seviyeye taşıyan tüm uygulama ve danışmanlıklara ev sahipliği yapıyoruz. Sizler de uzman kadromuz arasından ihtiyaç duyduğunuz pek çok hekim ve işyeri güvenliği uzmanlarına bu şekilde ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz desteğe ulaşabilirsiniz.

Firmamız her çalışmasında öncelikli olarak insan sağlığını ön planda tutan çalışmalara imza atmaktadır. Sizler de tüm bu hizmetlerde yararlanmak ve Burdur özelinde sunduğumuz Osgb hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk ve gurur duyacağız.